Gönderen Konu: WoN Hile  (Okunma sayısı 1465 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baris

Ynt: WoN Hile
« : 13 Şubat 2016, 22:37:57 »
PON’un ülkelere göre özel prestij sağlayan tarihi koloni bölgelerini belirlediği ve yine ülkelere özel koloni dinamiğinin bir çok kart destesi havuzu üzerinden  etki alanı geliştirmesinin artı ve eksi yönünden isyanlar açısından tertibi mükemmel, diplomasi üzerinden kriz sistemi de çok iyi. Bence de mükemmel tasarlanmış bir oyun.

Philippe Thibaut’un ilk EU’yu ve Pax Pax Romana’yı tasarlaması fakat satışlarda geri kalması bugünkü piyasanın çabuk oynanan oyunları tercih ettiğinin maalesef kanıtı.

PBEM oynandığı vakit AJE oyunlarınıda özellikle son yamadan sonra çok başarılı buldum. Keza hepsi rakiple oynandığında WIA, RUS Gold, CW'2 değerli oyunlar.

Şu an için WoN'da CW'2 ye göre ordu manevra attrition değeri 2 kat fazla. Bu azalacak. Bunun sebebi Napolyon'un nihai Rusya seferi üzerinden tarihi kayıpları açısından düşünülmüştü.
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2016, 22:45:24 Gönderen: Baris »
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.