Gönderen Konu: War In The East (Almanya PBEM HİKAYESİ)  (Okunma sayısı 19212 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baris

Ynt: WAR IN THE EAST(PBEM HİKAYESİ)
« Yanıtla #20 : 29 Aralık 2012, 14:02:38 »
Ben şu hikayesini yazdığım oyunda rakibe ilk tur save dosyasını gönderdiğim zaman benden 2-3 gün süre istedi. ;D 
Malum ilk tur süprizi kuralları gereği Sovyet birimleri sağa sola saçılıyor saldırıdan sonra. Ordu hiyerarşisi oldukça dağınık. Ben bir senedir bu oyunu oynuyorum daha sovyetlerin hiyerarşisini çözemedim ki birimlerini tam bilmiyorum,hiç oynamadım ;) Tek bildiğim Tarihsel Sovyet doktrin değişikliği gereği 1941 Corps Hq'ya bağlı olan tümenler 1942'de Military district ve  Front Hq'ya bağlanıyor ki o zaman oyun iyice karışıyor. Tekrar baştan hiyerarşiyi kurmak lazım. :D

En güçlü olduğun zaman koca bir panzer tümeni kaybının acısını buradan hissettim. :)

Aynen öyle. Hele 1941 de panzer tümeni kaybedenle forumlarında dalga geçiyorlar. ;D. İlerde her birime ihtiyacım olacak ki Panzerler çok ve çok önemli.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2012, 14:03:56 Gönderen: Baris »

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.