Gönderen Konu: ✯✯✯ The Wargaming Club(TWC)-(Ageod/Matrix/HPS/JTS/Slitherine/G-S) "PBeM" Kulübü  (Okunma sayısı 40775 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Lancier

Oldu Barış, dediklerini ilettim, sağol. Gerçi Rusya oyuncusu demoralize oldu, bakalım.  :fpalm:  ;)
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2019, 01:15:28 Gönderen: Lancier »
"En avant, vive l'Empereur!"

Çevrimdışı Baris

Sitenin kapatılacağına yönelik mesajı okudum. Ana konu kapalı olduğu için buraya yazıyorum.

Bu vesileyle Ömer'e Total War ve Paradox ağırlıklı oyun ve forum popülerliğine rağmen bu bölümü açtığı için teşekkür ederim. Siteye devam etmemi sağlayan bu bölümdü. Bir elin parmağını geçmese de bu bölümdeki bu tür strateji oyunlarına  ilgi duyan buradaki oyuncularla tanışıp pbem oynadım. Kafamda bir çok firmanın oyununu paylaşmak vardı ama maalesef strateji alanına ilgi daha çok popüler alana yönelik. Zamanda büyük problem. İleride belki zamanla değişecektir, hayırlısı olsun diyelim. Genç arkadaşlara başarılar.

Hakan biz zaten irtibat halinde oluruz.  ;)

Çevrimdışı Bumin

Teşekkürler. Bir aksilik olmaz ise anılar kaybolmasın diye forumların varlığını sürdürmeye çalışacağım. Ayrıca kapanış mesajında belirttiğimiz yeni ve tek merkezden üretim amacı güden topluluk sitemize de beklerim.

Çevrimdışı Lancier

Yeni site bu olacak galiba: https://yabgunizampasha.com/ Açılınca katılacağım, (olursa) pbem strateji oyunları başlığına göz atarım...

Bumin ve Paradoxfan admin takımına herşey için teşekkürler.
Paradox oyunları oynamıyorum ama burada pbem seven arkadaşlarla buluşmak güzel oldu. Malum, Ageod, Slitherine, Matrix, JTS vb pbem oyun gurubunda Türk oyuncularla karşılaşma ihtimali az. Paradoxfan bizim için fırsat oldu.

Tabii Barış, görüşmek üzere...
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2019, 16:42:33 Gönderen: Lancier »

Çevrimdışı Lancier

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.