Gönderen Konu: ✯✯✯ The Wargaming Club(TWC)-(Ageod/Matrix/HPS/JTS/Slitherine/G-S) "PBeM" Kulübü  (Okunma sayısı 37604 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Baris

.... Panzer Campaigns - Western Front WDS makyajını bekliyorum.

Wargamedesignstudio güncel bilgiler vermiş. France'40 için ekibe iki katılan olmuş. Godot bekler gibi bekliyorum.  :)

Ama hala Ageod'un yeni oyunu hakkında bilgi yok.

http://www.wargamedesignstudio.com/2018/07/21/wargame-design-studio-2018-half-yearly-report-part-two/

Çevrimdışı Lancier

• Ataşe
  • *
    • Profili Görüntüle
    • TWC
Evet Barış, ben de G-S yi bekliyorum. Yıl sonu çıkacak dediler, bakalım... Histwar JMM de çalışmaya devam ediyor. 2019 da belki bi oyun verebilir bize. ;>

Ageod forum da bi duyuru gördüm:

Alıntı yapılan: Tamas
AGEOD have been working on a new game using a new engine
http://www.ageod-forum.com/viewtopic.php?f=46&t=52804#p400350
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2018, 14:46:57 Gönderen: Lancier »
Battle on!..
(TWC) The Wargaming Club
https://thewargamingclub.com/

Çevrimdışı Baris

Evet Archon engine adıyla forumda yeni beta bölümü oluşturulmuş. Geçenlerde başvurdum, bakalım.. Pocus savaş oyunundan ziyade PON gibi'development' oyunu olacak demişti. Ekonomi, diplomasi ağırlıklı sanırım.

JTS The Seven Years War oyununu çıkarmış. ROP'dan sonra bir de taktiksel alanda Friedrich'in savaşlarını yaşamak güzel olabilir. Ama JTS Musket&Pike serisi bildiğimiz JTS Napoleonic oyunlardan farklı zannedersem.

Histwar'da gelişme bende okumadım.

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Orgeneral
  • *
  • Beğenildi: 150 kere
  • Eşsiz gözlerin, senden başkası yok benim için.
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
@Baris ve @Lancier , iki AGEOD sever kısa bir aradan sonra yeniden oyun muhabbetlerine devam ediyor :) Mütevazı ve eski donanımlı bilgisayarımda çalışabilecek AGEOD türü oyun öneriniz varsa açığım üstatlar.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Lancier

• Ataşe
  • *
    • Profili Görüntüle
    • TWC
Kerem sağolasın ama Barış bu oyunların üstadı, ben sadece kulübün (TWC) kurucusuyum/yöneticisiyim ve hala oyunları öğreniyorum...Benim bilgisayar da çok iyi değil; PoN,TEAW ve WoN çok zorluyor ama diğer oyunlar oynanabilir gibi. Yine de Barış bi fikrini söylesin tabii.

JTS nin oyunun gördüm aslında biraz da iki arada bi derede kaldım ama şimdi ona para harcamak istemedim. Malum 40$!? :D Bi de G-S yi şimdiden aldım onun için yavaş gitmem lazım. Bi ara mutlaka alacağım ama o kesin...

Ah bu iyi haber değil. PoN tarzını (ekonomi-gelişim) çok beğenmedim doğrusu. Diplomasi tamam, yani WoN u yeni engine de yapsalar harika olurdu, yazık. Ama yine de Ageod, yani çıkınca alacağım kesin  tbrk*

Alıntı
Pocus savaş oyunundan ziyade PON gibi'development' oyunu olacak demişti. Ekonomi, diplomasi ağırlıklı sanırım.

Alıntı
Pocus:
For our first game (with the new engine) it can't be too confidential. On the other hand, we don't want to overreach and do something involving things like strategic bombing 

There won't be more games with the previous engine, unless people who already did some 'Third Party' games like Leibstandarte (Miguel) or Altaris (Ben) want to make more.

Answering here as this thread is more focused on gameplay: yes, the next game/engine is still simultaneous turn based. This is still AGEOD, you know
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2018, 13:06:19 Gönderen: Lancier »
Battle on!..
(TWC) The Wargaming Club
https://thewargamingclub.com/

Çevrimdışı Baris

Evet Hakan PhilThib ayrılmasından sonra mutlak AGEOD devam edecektir fakat zamanında hem kendisi hem de Andatiep(RuS oyun tasarımcısı) bana T.C Kurtuluş Savaşını tasarlayacaklarını söylemişti. Hatta bir çok yazışmalarımız olmuştu. Şimdilik görünen rafa kalktı. Yeni ekip daha bir Grand Strategic oyun peşindeler.. Yapılsaydı çok güzel olabilirdi.

Bu arada Gary Grigsby War in The East'e başvurdum. Kulüpten oynayan olursa bana yönelt.  :)

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.