Gönderen Konu: 40 Göktürklü gerçek mi?  (Okunma sayısı 15453 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Ynt: 40 Göktürklü gerçek mi?
« Yanıtla #40 : 01 Mayıs 2013, 16:14:30 »
bi bitmediniz

GÜCÜNE Mİ GİTTİ GERÇEKLER HA. SUÇLUYUM LAN

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• İmparator
  • *
« Yanıtla #41 : 01 Mayıs 2013, 16:19:00 »
Yahu 40 tane kendisi gibi boş adamla gitmiş Çin sarayına ölmekten başka bir işe yaramamış şimdi kalkıp bu adamı öveyim mi ben ? Cesaret ile aptallığı ayıramıyorsanız banane bundan. 40 çeri toplamayı beceriyorsa yaysın bu isyanı örgütlesin adam gibi bir isyana dönüştürsün. Gidip saray bahçesinde ölünce kuru soğandan başka bir şey olmuyorlar kimse kusura bakmasın aptala aptal derim.

Çanakkalede savaşanlar , Kutsal Toprakları savunan Osmanlı paşaları ve sayabileceğimiz bir çok örnek , bunlar fayda sağlamıştır. Dahada açık konuşayım Atatürk ve arkadaşları yaktılar bu meşaleyi ( neyse taraftar moda bağlamayacağım ) Atatürk ve arkadaşları gidip isyanı direnişi Anadoluya yaymak yerine İstanbul'da ki İşgal güçleri komutanlığını bassaydı benim gözümde aptal olurdu ölümleri hiçbir işe yaramadığı için Kürşad'da gözümde aynıdır kimse kusura bakmasın.

He.

Çevrimdışı Loki

• İmparator
  • *
« Yanıtla #42 : 01 Mayıs 2013, 16:19:52 »
Hani yukarıda kayanın arkasına çömüp dediğim tipler varya bak yukarıdaki beyinli zombi arkadaş örnektir.

Çevrimdışı II.Bayezıd

• Asil
  • *
  • Evlat herkes aptaldır- ben hariç.
« Yanıtla #43 : 01 Mayıs 2013, 16:23:50 »
Yahu 40 tane kendisi gibi boş adamla gitmiş Çin sarayına ölmekten başka bir işe yaramamış şimdi kalkıp bu adamı öveyim mi ben ? Cesaret ile aptallığı ayıramıyorsanız banane bundan. 40 çeri toplamayı beceriyorsa yaysın bu isyanı örgütlesin adam gibi bir isyana dönüştürsün. Gidip saray bahçesinde ölünce kuru soğandan başka bir şey olmuyorlar kimse kusura bakmasın aptala aptal derim.

Çanakkalede savaşanlar , Kutsal Toprakları savunan Osmanlı paşaları ve sayabileceğimiz bir çok örnek , bunlar fayda sağlamıştır. Dahada açık konuşayım Atatürk ve arkadaşları yaktılar bu meşaleyi ( neyse taraftar moda bağlamayacağım ) Atatürk ve arkadaşları gidip isyanı direnişi Anadoluya yaymak yerine İstanbul'da ki İşgal güçleri komutanlığını bassaydı benim gözümde aptal olurdu ölümleri hiçbir işe yaramadığı için Kürşad'da gözümde aynıdır kimse kusura bakmasın.

Burada ergenlik taslayıp yanlış vesveselerle kafamızı doldurmanda bir işe yaramıyor. Ama hadi biraz kendini önemli hisset diye bir şeyler söyliyim;

O isyan eğer fırtına gerçekleşmeyip İmparator çarşıya çıksaydı Çin hakimiyeti altındaki Türkler özgürlüğüne kavuşacaktı. Fakat olmadı ve imparator sarayda kaldı isyanı yarıda bırakmak Kürşad adına büyük tehlike içeriyordu sonucundada saldırdı fakat başarılı olamayıp Kuzeye doğru kaçmaya başladı bir nehirdede boğuldu sanırım. Bu efsane dillerden dillere dolandı sonundada Türkler yavaş yavaş örgütlenip bağımsızlığını kazandılar.

Çevrimdışı Loki

• İmparator
  • *
« Yanıtla #44 : 01 Mayıs 2013, 16:27:18 »

O isyan eğer fırtına gerçekleşmeyip İmparator çarşıya çıksaydı Çin hakimiyeti altındaki Türkler özgürlüğüne kavuşacaktı. Fakat olmadı ve imparator sarayda kaldı isyanı yarıda bırakmak Kürşad adına büyük tehlike içeriyordu sonucundada saldırdı fakat başarılı olamayıp Kuzeye doğru kaçmaya başladı bir nehirdede boğuldu sanırım. Bu efsane dillerden dillere dolandı sonundada Türkler yavaş yavaş örgütlenip bağımsızlığını kazandılar.

Amerikada nükleer bomba olmasaydı 
Dedemin gözleri pembe olsaydı
Ayranıma toz kaçmasaydı
küçükken sünnet olmasaydım

OKU BAKALIM A YI OKU BAKALIM AYI

http://ahmettasagil.wordpress.com/
« Son Düzenleme: 01 Mayıs 2013, 16:29:07 Gönderen: Loki »

Çevrimdışı Swift

• Dük
  • *
  • Hadi Güle Güle
« Yanıtla #45 : 12 Temmuz 2013, 13:56:35 »
Bana roman gibi geliyor bilmiyorum.
düke düke dol dozet yu ve düke düke dal dozetyu ve düke düke dal dozeyet yu deki düşke düke dal duzet yuvediüke dükedal dozet yuvedakdallyöz

-Kendinize iyi bakın.

Çevrimdışı c.

• İmparator
  • *
« Yanıtla #46 : 12 Temmuz 2013, 14:09:34 »
Tarihsel bir olaydır.

Çevrimdışı Jagdpanzer

• Arşidük
  • *
  • الله اكبر Allahu Ekber!!!
İmana gelin!!!

Dönitz genel ev kursun :smoking:

STURM DER FLAMME: YENİ BÖLÜM GELDİ (30.6.2013): http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=29872.msg424436#msg424436
İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI YAZI DİZİSİNE DE YENİ BÖLÜM GELDİ (30.6.2013): http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=25043.msg583257#msg583257

Gemideki kadınların %10'u hamile kalmış. asg*

YA kim ateyiz ya  :wall:

STURM DER FLAMME DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=29872.msg508380#msg508380

Sikkim çok küçük.

Niye ki Sikkimle oynamak çok eğlencelidir, herkese öneririm.

Darbe yapinca darbe oluyor...

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.