Sağlığınız için #evdekalın.

Gönderen Konu: Tartışma "Sayın Öcalan" gibi hitaplar  (Okunma sayısı 678 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bumin

Ynt: "Sayın Öcalan" gibi hitaplar
« : 29 Ağustos 2018, 02:31:52 »
"Bir gün Hz. Musa AS ayağına diken batan bir köpek görür ve ayağındaki dikeni çıkarmaya çalışırken etraftakiler, Ya Musa, o köpektir iyilik yaptığını bilmez canının acısından seni ısırır derler, nitekim dikeni çıkarırken köpek ısırır HZ. Musa yarasını sararken haklı çıkmanın mağrurluğuyla biz sana söylemiştik diyenlere döner ve o köpekti köpekliğini yaptı ben insanım insanlığımı yaptım der.

Devlet medeniyetinin yapısını, ananesini, örfünü bir kenara iterek hiç denenmeyen bir şeyler denedi, ortaya abuk görüntüler çıktı ama kötü haber almıyorduk. Ancak görüldü ki köpek köpekliğini yapıyormuş.

Bugün devletimiz, devlet-i muazzamaya rağmen Irak sınırını geçip böcek avına çıkıyor, aynı şekilde Afrin'de de bunu yaptı. Elimizde kapı gibi argümanlar var. Katar ve diğer ülkede üsler. Daha ne sayacağız?

Hala aynı terane devletin başı şunu dedi, o bunu dedi. Şu anki icraate bakın ne yapılıyor. Her cephede mücadele var.

Benim anlamadığım gecenin bir vakti ne oldu da böyle bir konu açma derdine girildi? Sizin amacınız forumda paradox oyunları hakkında bilgi edinmek ya da bilgi paylaşmak mı siyaset yapmak mı? Öyle anlaşılıyor ki siyaset yapmak.

Forum sıhhati için Bayoj, CaisuEu4, Agnostik'e 3 gün mesaj yazma cezası veriyorum. 3 gün boyunca ileti gönderemeyecekler. Sonraki kural ihlalinde bu 10, 3. kez yapıldığında süresiz men. Bu forumun güzel ortamını, oyunculuğa yaptığı katkıyı siyasi abuk ve sığ tartışmalarınıza yedirtmem beyler, herkes haddini bilecek.
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2018, 02:44:56 Gönderen: Bumin »
 

 

Çin'in gizli "süper ordu"su ortaya çıktı

Başlatan Wehrmacht

Yanıt: 12
Gösterim: 3049
Son İleti 06 Haziran 2011, 15:17:08
Gönderen: denizli
Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.