Gönderen Konu: Tartışma "Sayın Öcalan" gibi hitaplar  (Okunma sayısı 279 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bayoj

"Sayın Öcalan" gibi hitaplar
« : 29 Ağustos 2018, 01:30:21 »
25. Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eli kanlı katil Öcalan için kullandığı hitabet biçimidir. Habur Karşılaması ve Megri Ağlamasının öncülü kabul edilebilecek bu hitabın son zamanlarda geçirdiği akıl almaz değişim ile bir anda o gün Çözüm'e karşıt olup anaların ağlamasını isteyen muhalefet sonrasında Öcalan destekçisi, vatan haini, ve PKKlı ilan edilecektir. Benzer durumlar FETÖ(Hoca Efendi) ve Esad (Kardeşim Esad) içinde geçerlidir. Hatta çoğu konuda başından beri aynı konumda olan insanlar bu söylevlerin bedelini ödemiştir. Bu hitapların geriye bıraktığı yaralar Kandırıldık ile kapatılmaya çalışılmıştır.

Dipnot: Eğer Moderasyon izin verirse videoları ekliyorum.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2018, 12:26:01 Gönderen: kerem1249 »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr, Hynkel, Agnostik, The New Kaiser, 25itroy25, batu.karasu1123, Revanchism, teraseu4

Çevrimdışı CaisuEu4

Ynt: "Sayın Öcalan" gibi hitaplar
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2018, 01:47:50 »
Abdullah Öcalının mektubunu mitingini en iyi polislerle okutmak,çiftçiye ananıda al git,allah amerikan ordusunundan razı olsun,teodar herzlın mezarının başında dua etmek,israil başbakanını meclise sokup alkışlamak,atatürkü kötülemek,kısıtlamalar getiren,İnşallah Akpli kardeşlerimiz rapor ederde hemen yorumum silinir.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: The New Kaiser

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Albay
  • *
  • Beğenildi: 55 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2018, 01:52:50 »
Maalesef siyasal islam bunu gerektiriyor. Kandırmaya ve kaldırılmaya yönelik..
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2018, 01:53:06 Gönderen: Agnostik »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: The New Kaiser, CaisuEu4, Revanchism

Çevrimdışı Bumin

« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2018, 02:31:52 »
"Bir gün Hz. Musa AS ayağına diken batan bir köpek görür ve ayağındaki dikeni çıkarmaya çalışırken etraftakiler, Ya Musa, o köpektir iyilik yaptığını bilmez canının acısından seni ısırır derler, nitekim dikeni çıkarırken köpek ısırır HZ. Musa yarasını sararken haklı çıkmanın mağrurluğuyla biz sana söylemiştik diyenlere döner ve o köpekti köpekliğini yaptı ben insanım insanlığımı yaptım der.

Devlet medeniyetinin yapısını, ananesini, örfünü bir kenara iterek hiç denenmeyen bir şeyler denedi, ortaya abuk görüntüler çıktı ama kötü haber almıyorduk. Ancak görüldü ki köpek köpekliğini yapıyormuş.

Bugün devletimiz, devlet-i muazzamaya rağmen Irak sınırını geçip böcek avına çıkıyor, aynı şekilde Afrin'de de bunu yaptı. Elimizde kapı gibi argümanlar var. Katar ve diğer ülkede üsler. Daha ne sayacağız?

Hala aynı terane devletin başı şunu dedi, o bunu dedi. Şu anki icraate bakın ne yapılıyor. Her cephede mücadele var.

Benim anlamadığım gecenin bir vakti ne oldu da böyle bir konu açma derdine girildi? Sizin amacınız forumda paradox oyunları hakkında bilgi edinmek ya da bilgi paylaşmak mı siyaset yapmak mı? Öyle anlaşılıyor ki siyaset yapmak.

Forum sıhhati için Bayoj, CaisuEu4, Agnostik'e 3 gün mesaj yazma cezası veriyorum. 3 gün boyunca ileti gönderemeyecekler. Sonraki kural ihlalinde bu 10, 3. kez yapıldığında süresiz men. Bu forumun güzel ortamını, oyunculuğa yaptığı katkıyı siyasi abuk ve sığ tartışmalarınıza yedirtmem beyler, herkes haddini bilecek.
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2018, 02:44:56 Gönderen: Bumin »

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.