Gönderen Konu: Suriye Mültecileri Haritası  (Okunma sayısı 4094 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kurt Knispel

• İmparator
  • *
Ynt: Suriye Mültecileri Haritası
« Yanıtla #20 : 29 Ocak 2014, 18:50:05 »
Suriye rejiminin yaptıklarını savunamam ama Esad'ın kalmasını destekliyorum. İzahati:
(aç/kapa)

RTE konusuna gelirsek Cenevre de Suriye'ye Türkiye üzerinden savaş için giren 150.000 kişi konuşuldu. Bunların geçişine yardımcı olmak, lojistik sağlamak ve eğitmek ile suçlanıyor Türkiye.
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2014, 19:25:13 Gönderen: Kurt Knispel »

Çevrimdışı Swhimme

• Filozof
  • *
  • Elhamdülilûvatar
« Yanıtla #21 : 29 Ocak 2014, 19:42:12 »

« Yanıtla #22 : 29 Ocak 2014, 20:04:26 »
"1945'te Nürnberg'te görüştüğüm Alman generalleri arasındaki ortak kanı Manstein'ın sahip oldukları en iyi general olduğu ve başkomutan olarak onu görmeyi istedikleridir. Görünüşe göre o, operasyonel ihtimaller hakkında çok iyi bir sezgiye ve eşit derecede iyi çarpışma yönetme becerisine sahipti. Aynı zaman da tankçı olarak yetişmeyip de mekanize birliklerin potansiyelini onun kadar iyi görebilen başka bir general de yoktu. Kısacası o askeri bir dehaya sahipti."

B.H.Liddell Hart

Çevrimdışı Furkan61

• (Sipahi)
  • Mülkiyetçi
  • *
  • Eskiden tımar vardı, Sipahilik kolaydı.
« Yanıtla #23 : 03 Mart 2014, 22:26:07 »
Suriye rejiminin yaptıklarını savunamam ama Esad'ın kalmasını destekliyorum. İzahati:
(aç/kapa)

RTE konusuna gelirsek Cenevre de Suriye'ye Türkiye üzerinden savaş için giren 150.000 kişi konuşuldu. Bunların geçişine yardımcı olmak, lojistik sağlamak ve eğitmek ile suçlanıyor Türkiye.
Esad'ın babası Hama'da 30.000 insanı keserken bu hanım abla doğmamıştı belki de. Ayrıca Suriye'de binlerce öldürülen bebeklerin görüntülerine bakmasını ve Şebbiha milislerinin insanlara neler yaptığını izlemesini istiyorum. Bu yönden de empati yapmasını rica ediyorum. Ülkenin yüzde onu bile etmeyen azınlığın elinde bütün iktidar olacak ve sen bunu paylaşmakta cimri olacaksın. İnsanları Sünni olduğu için subay bile yapmayacaksın canlarına tak edip isyan ettiklerinde hiç bir yazılı antlaşmalara uymayan yöntemler kullanacaksın sivilleri yok edeceksin sonra bizi kestiler vurdular kırdılar.

Sünni'yim Selefi değilim ya da El Kaide destekçisi değilim hatta İslam'ı yanlış tanıttıklarını savunuyorum lakin iğneyi kendinize batırmayı bilin. Bu insanlar boşuna yurtlarından kaçmadılar boşuna silaha sarılmadılar. Ayrıca bilindiği gibi bu ciğer yiyen kalp yutan insan dışı varlıklar da Suriyeliler değil Çeçenler vs. yabancı ''mücahitler''. Bu konuda da ölen mazlum insanların kanı bizim elimizde ona da katılıyorum. Savaşında bir ahlağı vardır fakat taraflar bundan habersiz.
Neden mi Fenerbahçe? Bilmem.. Biz nedensiz sevdik..

Çevrimdışı Osmanlı Gençliği

• Mandate
  • *
  • Paradox Oyunları Bağımlısı
« Yanıtla #24 : 03 Mart 2014, 22:49:29 »
İzmir de köprü altlarında yatıyorlar hırsızlık yapıyorlar. Bide nedense İzmir de son 1 ayda bir patlama oldu mülteci sayısı açısından.
Şöyle söyleyim adam susmak bilmiyo ayrıca bayadır bekliyodum  sinirim bozuldu ve adam whatsaapı kapatım bu sefer hamachiden yardırdı bende zaten  sinirliydim direk ana küfrettim isterseniz whatsapp konuşmalarımızı atıyım özelden hafta sonu kim küfürbaz haydo görürsünüz :).Ve önceden bu forumdan banlanmış biri osmanlıgençliği kendisi anlatı olay şöyleydi galiba bi elemana küfretmiş sonra konu açmış bu eleman niye bu kadar salak diye.Yanlışım olduysa afola iyi akşamlar.
  :fpalm: :fpalm:

Çevrimdışı Reichstag

« Yanıtla #25 : 03 Mart 2014, 22:55:36 »
Akepe oyları neden artıyor İzmir'de halk mı cahilleşti sence :smoking:

Çevrimdışı Rammstein

• Mandate
  • *
  • 卐 Çekiç olmak istemeyen, tarihin örsü olacaktır. 卐
« Yanıtla #26 : 03 Mart 2014, 23:01:35 »
İstanbul'dada sureyililer var bende sık sık denk geliyorum ama ne yapsınlar ölmek yerine kendilerini kaçıp kurtarıyorlar bizim devletimiz onlara bir kapı açıyor .

Çevrimdışı Reichstag

« Yanıtla #27 : 04 Mart 2014, 12:21:54 »
Babasının hayrına açmadığı belli.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.