Gönderen Konu: Halep Temizlik Operasyonu. '' Arapça ( TR Altyazılı ) ''  (Okunma sayısı 1315 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Loki

• İmparator
  • *
Operasyonların ve yeni taktik ile kazanılan başarıların görüntülerini ve bölümlerini burada paylaşacağım. 21.yüzyılın önemli olayları arasında gördüğüm bu iç savaş bence çağımızın tarihi olayları içine giriyor ve bu yüzden burada paylaşmayı uygun gördüm.

Suriye ordusu geliştirmiş olduğu yeni taktiklerle geri çekildiği, yahut kaybetmiş olduğu toprakları bir bir ele geçiriyor. El Alem Televizyon kanalı, Suriye temsilcisi Hüseyin Mürtaza'nın hazırlayıp sunduğu 'İş bitirme muharebesi" belgeseli Suriye ordusunun temizlik operasyonunu ve bölgelerin yeniden ele geçirilişini anlatmakta. Belgesel, vatanlarına ihanet etmiş Suriyelilerle dünyanın çeşitli yerlerinden gelerek Suriye halkına kan kusturan Amerikan işbirlikçisi teröristlerin nasıl kullanıldıkları ve canlarını boş yere nasıl verdiklerini güzel bir şekilde yansıtmakta. Orijinal Arapça dilinde olan belgeselin Türkçe altyazılı birinci bölümünü yayınlıyoruz.

1. bölüm 17 dakikadır yeni bölümler eklendikçe paylaşacağım bölümler orjinal Arapça olup tr altyazılı versiyonlarıyla paylaşılacaktır şimdiden iyi seyirler. Güç sizinle olsun.

http://www.youtube.com/v/0T4MWjtzpWU?wmode=transparent

Çevrimdışı Reichstag

Hadi bakalım umarım kazanır Esad  :)

Çevrimdışı TheInvasion

İzliyorum. Bakalım nasıl temizlemişler Halep'teki teröristleri  tbrk*

Çevrimdışı Avros008

• Kont
  • *
  • For mother Krasnodar
İzliyorum. Bakalım nasıl temizlemişler Halep'teki teröristleri  tbrk*

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.