Gönderen Konu: Kişi Muharrem İnce  (Okunma sayısı 2492 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Liquido

Ynt: Muharrem İnce
« Yanıtla #20 : 18 Eylül 2018, 19:10:18 »
Beyler hala seçim diyorsunuz yahu askjahsdka rejim değişti rejim. Son 200 yılın, Türk modernleşmesinin intikamını alıyorlar. Karma eğitimi tartışıyorlar yahu ne seçimi. Hala yediğimiz kazığın farkında değilseniz o sizin tercihiniz tabi. Ben bu ülkeye dair umutlarımı geri dönülemez şekilde kaybettim. Muharremmiş Meralmiş ötekiymiş berikiymiş. Bunlar muhalefet tiyatrosunun basit figüranlarından bir kaçı. Hala CHP'nin başına geçme teorisi ise tam bir sit-com. Ben daha oy sayarken adamlar zafer kutlaması yapıyordu. Ne ikinci turu ne 50+1'i. Otokratik Asya devletleri gibi sembolik seçimler olacak bundan sonra. Ben bu ucuz gösteride yokum artık.
Anayasa'da diyor ki 2 defa seçilen Cumhurbaşkanı bir daha seçilemez.Biz buna güvenerek konuşuyoruz.Ve bu yasa Meclisten dahi geçemiyorken siz bu seçime iktidar tarafının zaferi diyebiliyor musunuz ? Adamlar hezimet yaşadılar.Bir sonraki seçimde daha büyük problemleri var.

Anayasamız

101.Maddeye bakarsanız dediğimi anlayacaksınız.

« Son Düzenleme: 18 Eylül 2018, 19:20:38 Gönderen: Liquido »
Deutsche Frauen,Deutsche Treue,Deutscher Wein und Deutscher Sang

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.