Gönderen Konu: Kişi Muharrem İnce  (Okunma sayısı 3659 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kerem1249

• Investigator
  • Yönetici
  • Profesör
  • *
  • Beğenildi: 272 kere
  • Kalbimiz İdlib'te, Mehmetçik ile...
    • Kerem1249 Blogu
Ynt: Muharrem İnce
« Yanıtla #40 : 23 Ekim 2018, 09:20:08 »
Bugün İBB Başkan Adayı olabileceğini, bunun önşartının 250000 CHP üyesinin kendisini önseçim ile seçmesi olduğunu duyurdu.

Çevrimiçi kerem1249

• Investigator
  • Yönetici
  • Profesör
  • *
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #41 : 08 Kasım 2018, 11:00:47 »
Çeşitli kederlerim arasında dinlediğim 50 Yaş şiirini ne de güzel seslendirmiş, buradan kendisine selamlar.

Çevrimiçi kerem1249

• Investigator
  • Yönetici
  • Profesör
  • *
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #42 : 19 Haziran 2019, 03:17:51 »
Sosyal medyada CHP tabanı son günlerde İBB Başkan Adayı İmamoğlu ile kendisini kıyaslayıp daha iyi olduğunu ve bir sonraki seçimde yeniden Cumhurbaşkanı adayı olmasını istiyor. Sn. İnce bugünlerde yalnızca İmamoğlu'nun yerel seçim kampanyasına destek vermekle yetiniyor.

Çevrimiçi kerem1249

• Investigator
  • Yönetici
  • Profesör
  • *
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #43 : 27 Ağustos 2019, 18:45:31 »
Muharrem İnce dün CHP Mardin İl Başkanlığını ve seçilmiş HDP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk'ü ziyaret etti.

Çevrimiçi kerem1249

• Investigator
  • Yönetici
  • Profesör
  • *
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #44 : 12 Eylül 2019, 06:14:21 »
Muharrem İnce, dün katıldığı canlı yayında "tekrar Cumhurbaşkanı adayı olacağını" yineledi.

Çevrimdışı Heinz Guderian

« Yanıtla #45 : 12 Eylül 2019, 16:22:28 »
Benim gözümde Muharrem İnce, 2023 adaylığını 24 Haziran akşamı kaybetti.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: battle4royal

Çevrimdışı Liquido

« Yanıtla #46 : 12 Eylül 2019, 16:33:36 »
Benim gözümde Muharrem İnce, 2023 adaylığını 24 Haziran akşamı kaybetti.
Nedeni nedir acaba ?
Deutsche Frauen,Deutsche Treue,Deutscher Wein und Deutscher Sang

« Yanıtla #47 : 13 Eylül 2019, 15:34:27 »
Muhalefete savaşan adam lazım, sonuna kadar, seçim gecesi ortadan kaybolan değil.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Noman Man

Çevrimdışı battle4royal

• Yardımçı Doçent
  • *
  • Beğenildi: 162 kere
  • "Hattı müdafaa yoktur sathı müdafaa vardır."
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #48 : 14 Eylül 2019, 00:37:15 »
(aç/kapa)

Çevrimiçi kerem1249

• Investigator
  • Yönetici
  • Profesör
  • *
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #49 : 14 Eylül 2019, 08:44:27 »
Ben Muharrem İnce'ye bu kadar yüklenilmesini doğru bulmuyorum. Kazanacağına tamamen inanmış, ondan sonra da üzüntüsünden ekranlara çıkamamış. Dostlar, siz ufak bir ilçeye başkan adayı olsanız, kazanacağınıza inansanız ve %20 oy farkıyla yenilseniz, ne hissederdiniz?
Sadece İnce değil, Akşener ve Karamollaoğlu'da ortada yoktu. Kaybeden Erdoğan olsaydı, o da ortada olmayacaktı. İmamoğlu seçim akşamı kaçmadı diyorsunuz ancak onun Binali ile arasında AKP'nin açıklamasına göre 3000 oy vardı. Muharrem bey ile Recep beyin arasında ise 11 Milyon oy vardı. İmamoğlu ekranlara çıkmasaydı zaten kendini bitirirdi bu durumda.

Ayrıca Canan Kaftancıoğlu ve ekibi kusursuz bir veri yönetimi & sandık güvenliği politikası yürüttüler. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde böyle bir şey yoktu, AdilNet adlı seçim sistemi hemen çökmüştü.

Son olarak, İmamoğlu yaygın şiddet olaylarının yaşanmadığı bir ilde seçim kurulu hâkimiyetini sağladı, Muharrem İnce ise Şanlıurfa, Malatya, Erzurum, Siirt gibi yüksek aşiret terörü etkisindeki yerlerde seçime girdi. Bu yerlerde oylar topluca kullanılıyor, bunun önüne geçmekle yükümlü devlet ise seyrediyor.

Çevrimdışı Liquido

« Yanıtla #50 : 14 Eylül 2019, 14:36:20 »
Ayrıca Canan Kaftancıoğlu ve ekibi kusursuz bir veri yönetimi & sandık güvenliği politikası yürüttüler. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde böyle bir şey yoktu, AdilNet adlı seçim sistemi hemen çökmüştü.

Son olarak, İmamoğlu yaygın şiddet olaylarının yaşanmadığı bir ilde seçim kurulu hâkimiyetini sağladı, Muharrem İnce ise Şanlıurfa, Malatya, Erzurum, Siirt gibi yüksek aşiret terörü etkisindeki yerlerde seçime girdi. Bu yerlerde oylar topluca kullanılıyor, bunun önüne geçmekle yükümlü devlet ise seyrediyor.
Deutsche Frauen,Deutsche Treue,Deutscher Wein und Deutscher Sang

Çevrimdışı Armagedon

• Bölüm Moderatörü
  • Araştırma Görevlisi
  • *
  • Beğenildi: 60 kere
  • A Solider İn Auschwitz Who Knows His Name ?
« Yanıtla #51 : 14 Eylül 2019, 16:29:53 »
İmamoğluna Göre Muharrem İnce Bence Daha İyi Bir Başkan Adayı Olur

Çevrimdışı battle4royal

• Yardımçı Doçent
  • *
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #52 : 14 Eylül 2019, 16:30:07 »
Milletin Muharrem İnce kaçırılmış, karısı ellerindeymiş gibi aptal aptal kurgularla kendisin rezil etmesi daha iyiydi yani lol. Muharrem daha oylar sayılırken içmeye başlamış bi adam. Kaldığı otelin oda numarasına kadar bilen arkadaşlarım var. Çıkmış tvye o akşam içmedim diyor.

Çevrimiçi kerem1249

• Investigator
  • Yönetici
  • Profesör
  • *
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #53 : 14 Eylül 2019, 17:56:48 »
Milletin Muharrem İnce kaçırılmış, karısı ellerindeymiş gibi aptal aptal kurgularla kendisin rezil etmesi daha iyiydi yani lol. Muharrem daha oylar sayılırken içmeye başlamış bi adam. Kaldığı otelin oda numarasına kadar bilen arkadaşlarım var. Çıkmış tvye o akşam içmedim diyor.
Oylar sayılırken yapabileceği bir şey yoktu ki. Müşahit mi olsaydı adam? :D Belli ki kaybedeceğini anlamış.
Bir de benim tartıştığım şey, İnce'nin İmamoğlu'na göre iyi bir Cumhurbaşkanı olacağıdır. Ülkeyi Artvin'in ayazında zorunlu hizmet yapmış bir fizik öğretmeninin yönetmesini, aileden zengin, kurulu işe yerleşmiş bir müteahhitin yönetmesine tercih ederim. Meral Akşener mevcut durumda İnce'den iyi olabilir; o başka bir konu, ben CHP'nin adaylarının arasında en iyi olduğunu savunuyorum.

« Yanıtla #54 : 15 Eylül 2019, 00:23:25 »
Bugün İBB Başkan Adayı olabileceğini, bunun önşartının 250000 CHP üyesinin kendisini önseçim ile seçmesi olduğunu duyurdu.

Sayfanın en yukarısı, bu bile kendisinin Cumhurbaşkanı adayı olmamasının sebeplerinden biri.

İnce, seçimi kaybettikten sonra CHP Genel Başkanlığına oynadı, olmadı, daha sonra İBB'ye başkan adayı olmak istedi, o da olmadı.

Seçim bittiğinden beri bitmiş okeye dönüyor.

Erdoğan'la kavga edersen yenilirsin, İnce de bu tuzağa düştü ve kaybetti, işte 24 Haziran'ın özeti.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: kerem1249, battle4royal, 25itroy25

« Yanıtla #55 : 18 Eylül 2019, 00:18:38 »
Oylar sayılırken yapabileceği bir şey yoktu ki. Müşahit mi olsaydı adam? :D Belli ki kaybedeceğini anlamış.
Bir de benim tartıştığım şey, İnce'nin İmamoğlu'na göre iyi bir Cumhurbaşkanı olacağıdır. Ülkeyi Artvin'in ayazında zorunlu hizmet yapmış bir fizik öğretmeninin yönetmesini, aileden zengin, kurulu işe yerleşmiş bir müteahhitin yönetmesine tercih ederim. Meral Akşener mevcut durumda İnce'den iyi olabilir; o başka bir konu, ben CHP'nin adaylarının arasında en iyi olduğunu savunuyorum.

Chp'nin en iyi Cumhurbaşkanı adayı ne İmamoğlu ne İnce olur. Bu makamın gerçek ağırlığını Mansur Yavaş gibi bir isim ancak taşır.
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2019, 00:32:01 Gönderen: Erich von Manstein »
"1945'te Nürnberg'te görüştüğüm Alman generalleri arasındaki ortak kanı Manstein'ın sahip oldukları en iyi general olduğu ve başkomutan olarak onu görmeyi istedikleridir. Görünüşe göre o, operasyonel ihtimaller hakkında çok iyi bir sezgiye ve eşit derecede iyi çarpışma yönetme becerisine sahipti. Aynı zaman da tankçı olarak yetişmeyip de mekanize birliklerin potansiyelini onun kadar iyi görebilen başka bir general de yoktu. Kısacası o askeri bir dehaya sahipti."

B.H.Liddell Hart

Çevrimdışı battle4royal

• Yardımçı Doçent
  • *
    • Tarihi Türkiye Modu
« Yanıtla #56 : 18 Eylül 2019, 00:29:03 »

Chp'nin en iyi Cumhurbaşkanı adayı Ne imamoğlu ne İnce olur. Bu makamın gerçek ağırlığını Mansur Yavaş gibi bir isim ancak taşır.

ahhhh keşke

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.