Gönderen Konu: Avrupa Tematik Haritaları  (Okunma sayısı 9066 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Speedy

• Dük
  • *
Ynt: Avrupa Tematik Haritaları
« Yanıtla #40 : 05 Eylül 2010, 17:07:09 »
Fast foodun hiçbir yararlı yanı yok. Aksine büyük zararları var insan sağlığına. FAst food yiyeyerek sadece büyük kapitalistlerin cebini doldururken kendi sağlığımıza kastediyoruz. Ben hayatımda McDonalds'a sadece çok küçükken bir kere gitmiştim. Kola ise bir kere tatmıştım. Hayatımda asla bir fast foodçuya gidip tıkınmadım ve bunun hiçbir eksiğini de hissetmiyorum. ;)
“Bugüne kadar beyazlar bizi birçok söz verdiler , hatırlayamadığım kadar çok , ama biri dışında hiçbirini yerine getirmediler ; topraklarımızı alacaklarını söylediler ve aldılar”
Kızıl Bulut(Mahpiu Luta)

Çevrimdışı Annibal

Ynt: Avrupa Tematik Haritaları
« Yanıtla #41 : 05 Eylül 2010, 17:29:06 »
Ben kilitliyorum kim açıyor bu konuyu yahu?. Açan arkadaşa da söylüyorum açınca ahanda işte böyle saçma sapan kapitalizm-sosyalizm, seks yaygınlığı gibi konular konuşuluyor. Fast food sağlığa zararlıymış. Obezite fast food'dan değil hareketsizlikten kaynaklanıyor. Kaldı ki bugün Türk mutfağı dünyanın en yağlı mutfağıdır, eskiden obezite mi vardı? İnsanların hayatı kolaylaştıkça, oturarak çalıştıkça obezite artar. Bunun fast foodla ev yemeğiyle alakası yok. Ayrıca burada kapitalistlerin cebi doluyor muhabbetine girmeyelim. Kaç defadır söylüyorum, bunu da uyarı olarak alabilirsin. Bunun yeri bu forum değil, kimse de kimseye zorla yedirmiyor ya bunu. İsteyen istediğini yapar, özgür bir ülkeysek, yada zihniyette özgürseniz uluslararası firmaları zengin edenleri uyarma görevinizi erteleyebilirsiniz, en azından bu forumda.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2010, 17:29:23 Gönderen: Annibal »
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.